Центр Восхождение представляет «Углублённый курс по брачному и семейному консультированию».

Курс будет 5, 6, 7 и 8 февраля, начало в 10:00 в Центре Восхождение, улица Элизаветы Чавдар, 11, 25 этаж, офис 8, в Киеве. 

Для регистрации звоните по телефону: (097) 078-59-04

или пишите на электронную почту: shodzhennya@gmail.com

Центр «Сходження» (Восхождение) представляє 5-7 лютого 2020 року новий курс : 

«Поглиблений курс шлюбного і сімейного консультування та психотерапії»
Цей курс поєднує два курси, розроблених фахівцями нашого центру та міжнародними спеціалістами.

Сьогодні сім'я стикається з дуже серйозними викликами. Розлучень більшає. Зараз багато дітей народжуються поза шлюбом, виховуються одним з батьків, або живуть у нестабільному громадянському браку. Діти, виховані в цих ситуаціях, швидше за все менш заможні, з гіршою освітою та мають більший ризик випадкам психічних захворювань та правопорушень.
Сімейна терапія виникла з різних джерел. Сьогодні широко практикується стратегічна сімейна терапія, структурна сімейна терапія, поведінкова сімейна терапія та інші формати. Сімейним консультуванням / терапії приділяють більше уваги в наукових колах та на практиці, ніж консультаціям пар. Але консультацій подружжя відбувається вдвічі більше, ніж сімейних консультацій.

Шлюбна та сімейна терапія (MFT) стосується поведінки всіх членів сім’ї, і те, як ці поведінки впливають не тільки на окремих членів сім’ї, але і на стосунки між членами сім’ї та сім’єю в цілому. Таким чином, робота консультанта зазвичай розподіляється між індивідуальною терапією та часом, витраченим на терапію пар, сімейну терапію або між трьома видами терапії, якщо це потрібно.

Шлюбні консультації, які також називаються терапією подружжя, допомагають подружжю розуміти та керувати конфліктами, щоб покращити свій шлюб. Шлюбні консультації допомагають парам спілкуватися краще, проговорювати свої розбіжності, вирішувати проблеми і навіть сперечатися здоровішим чином. Будь-який шлюб може змінитися. Але більшість змін відбувається не випадково.

В ході цього курсу будуть використані теорія та методи, які можна охарактеризувати як інтегративні: використання принципів поведінкового, комунікаційного та системного підходів. Також ми будемо розглядати методи, отримані в результаті дослідження Джона Готмана.
Готман та його дружина Джулі вивчали понад 3000 пар протягом 40-ка років. Їх форма терапії сімейних пар, заснована на доказах, виявилася дуже точною для прогнозування ймовірності розлучення. Вони розробили стратегії, спрямовані на збереження шлюбу.
Ми розглядаємо теорію сімейних систем як спосіб дивитися на всю сім’ю (батьків та дітей) як на згуртовану емоційну одиницю. Кожен член грає певну роль, і поведінка кожного члена впливає на інших членів передбачуваними способами. Їх поведінкові моделі можуть призвести до балансу або дисфункції системи. Сімейна терапія / консультування може допомогти сім’ям у боротьбі з: алкоголізмом, зловживанням наркотиками, травмами, поведінковими проблемами дитини, депресією, тривожністю, домашнім насильством, невірністю та багатьма іншими проблемами.

В основі роботи християнського навчально-консультаційного центру Сходження (Восхождение) - християнські принципи. В результаті курсу Ви зможете опанувати теорію та практику шлюбного та сімейного консультування. Відвідуючі отримають професійні навички роботи з парами та сім'ями.

Після закінчення цього курсу студенти зможуть:
дати точну кваліфіковану оцінку сімейних проблем;
формувати та виконувати план лікування;
допомогти сім’ї стати більш збалансованою та здоровою.

Студенти, які виконають домашні завдання та здадуть підсумковий іспит, отримають сертифікат, підписаний американським викладачем.

Записуватися можна за (097) 078-59-04  або електронною поштою за адресою: shodzhennya@gmail.com